top of page

Gizlilik Sözleşmesi ve Kişisel Verilerin Korunması

www.juannabaram.com internet sitemizde hangi tür kişisel verilerin, nasıl toplandığı ve nasıl saklanıp, korunduğuna dair bilgileri işbu “Gizlilik Politikası” metinde bulabilirsiniz. www.juannabaram.com web sitesini ziyaret ederek ve web site üzerinden sağlanan hizmetlerden yararlanmayı talep ederek işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

 

‘’www.juannabaram.com’’yi kullanırken kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ancak, lütfen unutmayınız ki hiçbir sistem tamamıyla güvenli değildir. Verilerinizi korumak için gerekli tüm adımları atsak dahi daima, güvence dışında kalma ihtimaliniz söz konusudur. Bu sebeple kişisel verilerinizi paylaşırken çok dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Şirket tarafından talep edilen veriler dışında Şirket’in talebi olmaksızın sizin tarafınızdan iletilen verilerin işlenmesi ise işbu Politika kapsamında Şirket tarafından işlenen kişisel veriler olarak sayılmayacaktır. Bu sebeple e-posta ile mesaj yoluyla veya herhangi başka bir iletişim kanalıyla sesinizi, görüntülerinizi ve sayılanlarla sınırlı olmaksızın Şirket tarafından talep edilmeyen diğer kişisel verilerinizi paylaşmamanız gerektiğini önemle ihtar ederiz.”

 

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Ali Berkman - ONOFF Aydınlatma Tasarımı ve Danışmanlığı “www.juannabaram.com” internet sitesi aracılığıyla, müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına sizden ; (isim, soyisim, e-posta, telefon gibi bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. “www.juannabaram.com” site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler üyelere daha iyi hizmetler sunmak amacıyla kullanılmaktadır. üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar “www.juannabaram.com” sorumluluğunda değildir. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Sitemize üyelik, (varsa) ürün satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

 

 

Bilgilerin İşlenme Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

 

Gizlilik önlemleri alınarak ve kişisel verilerin işlenmesi kanununa uygun olarak tutulmaktadır.

 

 

Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Şirket Adı: Ali Berkman - ONOFF Aydınlatma Tasarımı ve Danışmanlığı

Adres: TESVIKIYE MAH. SAKAYIK SK. IHLAMUR PALAS NO: 42 IÇ KAPI NO: 1 SISLI/ ISTANBUL

Telefon: 05335028090

E-mail: info@judesignworks.com

bottom of page